Skoczył z bloku.

10 września b.r. trzydziestoczteroletni mieszkaniec Starachowic, jak ustaliła policja popełnił samobójstwo skacząc z dachu bloku przy ulicy Radomskiej. 

Powody tego desperackiego czynu nie są znane, próbuje je ustalić policja.

Dodane: 14.09.09 | Odsłony: 1984

Komentarze użytkowników

snap | 2009-09-14 09:14:25 napisał(a):

:(

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie