Sparing: Juventa-Perfopol Starachowice – Orlicz Suchedniów 1:0

1372.th

Drugie z kolei zwycięstwo w turze przygotowawczej odniósł w swym sparingowym meczu zespół Juventa-Perfopol Starachowice, pokonując drużynę Orlicz Suchedniów 1:0.

Do czynnego składu Juventy po kontuzjach wróciła większość zawodników, dlatego wystawiony skład był optymalny.
Kontuzje leczą jeszcze jedynie Wróblewski i Drej.

Mecz rozpoczął się mocnym atakiem obu drużyn, które ostro walczyły o dogodne pozycje do strzału.
Bardziej aktywna na boisku była jednak drużyna Juventy, której zawodnicy wypracowali kilka akcji. Nie zakończyły się one golami, ponieważ brakowało precyzji i mocy w oddawaniu strzałów.
Także oponenci z Suchedniowa mieli dogodne sytuacje; można tu wspomnieć o niebezpiecznej sytuacji, w kiedy piłka uderzyła w poprzeczkę starachowickiej drużyny.

Na piętnaście minut przed końcem pierwszej połowy, po podaniu z lewego skrzydła Ryńki zdołał strzelić bramkę da Juventy.

W drugiej części spotkania bardziej aktywną drużyną okazał się być zespół Orlicza, którego zawodnicy mieli parę okazji do strzelenia bramki, jednak na drodze staną im Wesołowski, skutecznie interweniując w swym polu.

Mecz zakończył się wygraną Juventy-Perfopol Starachowice 1:0.

Dodane: 02.03.10 | Odsłony: 781