Star Starachowice vs. Agricola Łoniów 3:1

2902.nsmed

W meczu rozegranym w Wielką Sobotę piłkarze Staru Starachowice pokonali przed własną publicznością Agricole Łoniów 3:1 (1:0).

Praktycznie przez całe spotkanie to Starachowiczanie posiadali zdecydowaną przewagę, a goście ograniczali się jedynie do nielicznych kontrataków, z których jeden zakończył sie ich powodzeniem. Przy lepszej skuteczności mecz mógł sie zakończyć okazalszym zwycięstwem zielono-czarnych, lecz w decydujących momentach brakowało ,,zimnej krwi'' w sytuacjach podbramkowych. Bramki dla Staru: A. Zięba 45 minuta, Kosztowniak 67 minuta i Jop 88 minuta spotkania.

STAR: Myszka- Derlatka (46. Michalczyk), Krawczyk, Francuz, Klepacz, Chodniewicz, Wójtowicz (61. Jezulin), Jop, Kosztowniak (88. Niewadzi), Zięba A. (81. Zięba R.), Kot

Źródło: starstarachowice.pl

Dodane: 24.04.11 | Odsłony: 571 | komentarze (1)