Straż Miejska: Byle jak, byle gdzie – czyli nielegalne umieszczanie ulotek

9788.nsmed

Funkcjonariusze starachowickiej Straży Miejskiej kontynuują działania, których głównym celem jest spowodowanie, aby miejsc w których wiszą szpecące ulotki było coraz mniej. 

W wyniku działań podjętych przez rewirowego Straży Miejskiej doszło do ustalenia kolejnego sprawcy oszpecania klatek schodowych i elewacji budynków poprzez umieszczanie na nich ulotek. Lekceważącym przepisy porządkowe okazał się 36-letni mieszkaniec Starachowic, który oprócz natychmiastowego nakazu usunięcia wszystkich ulotek reklamowych i ogłoszeń, został ukarany wysokim mandatem.

Info/fot: SM Starachowice

Reklama

Dodane: 15.04.18

Komentarze użytkowników

mieszkaniec bloku | 2018-04-16 08:58:54 napisał(a):

możne zajmować się pierdołami straż miejska zareaguje na bałagan na mieście i podejmie działania wobec właścicieli prywatnych posesji aby posprzątali chodniki które przylegają do chodników gminnych i powiatowych . To ich obowiązek a straż miejska od tego just aby tego dopilnować. wystarczy przejść się Partyzantów czy uliczkami Św Barbary i innymi.

Zdziwiony | 2018-04-16 17:21:53 napisał(a):

Czemu nikt nie sprząta tego miasta, kurz, brud wszędzie, a pracujących przy oczyszczaniu ani widu ani słychu !!! Ulica Moniuszki od Kieleckiej, chodnik na jedną płytkę, nie idzie przejść. bo można zjechać po piasku na jezdnię, czy ktoś do licha zarządza tym miastem, czy tylko fejsbukuje !!!???

Obywatel | 2018-04-17 08:13:25 napisał(a):

Przykład ulic gdzie sa prywatne posesje i sa przy nich chodniki to właśnie przykład tego że w mieście nikt nie egzekwuje aby chodniki były sprzstane przez właścicieli. Słusznie powyżej ktoś zauważa że od tego jest straż miejska ciagle sie ich widzi jak jeżdża samochodzikiem po mieście może właśnie zajma sie porzadkami. Takich ulic jes bardzo dużo Moniuszki Smugowa Miodowa itd itd. I nie potrzeba by było tyle pieniedzy na przetargi wydawać

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie