Wspólne działania policji z Ratownikami Medycznymi

10278.nsmed

W najbliższą niedziele funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego wspólnie z ratownikami medycznymi przeprowadzą działania, które mają na celu uświadomienie uczestnikom ruchu drogowego jakie negatywne skutki niesie wysoka temperatura.

W najbliższą niedziele funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach wspólnie z ratownikami medycznymi  z Świętokrzyskiego Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego przeprowadzą działania, które mają na celu uświadomienie uczestnikom ruchu drogowego jakie negatywne skutki niesie wysoka temperatura. Działania te maja na względzie zwiększenie świadomości uczestników ruchu drogowego, jak wysoka temperatura wpływa na stan psychofizyczny podczas podróży. Bardzo często powoduje ona dekoncentrację, zmęczenie oraz inne niebezpieczne objawy wśród kierujących, które mają duży wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.  Policjanci w trakcie działań będą udzielać cennych wskazówek dotyczących bezpieczeństwa w ruchu drogowym, natomiast ratownicy medyczni przeprowadzą pomiar ciśnienia tętniczego krwi oraz udzielą informacji jak przygotować się do podróży w czasie upału.

Opr. PK

Źródło: KPP Starachowice

Reklama

Dodane: 11.08.18 | komentarze (2)

Komentarze użytkowników

Mieszkaniec | 2018-08-11 08:52:59 napisał(a):

Już ich całkiem pogrzało wymyslaja pierdoły może tak na Zgodnej postać i kontrolować prędkość

cyklista emeryt | 2018-08-12 10:25:21 napisał(a):

Czego jeszcze nie wymyślą zamiast likwidować zagrożenia bezpieczeństwa dla rowerzystów. Kierowcy codziennie łamią przepisy na 1 Maja wyprzedzają na ciasnych przejściach dla pieszych. Weżcie się wreszcie do konkretnej roboty.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie