Zatrzymany za rozbój

13237.nsmed

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach zatrzymali w minioną sobotę 25-letniego mieszkańca miasta, podejrzanego o dokonanie rozboju oraz posiadanie środków odurzających. Mężczyzna może trafić do więzienia nawet na 18 lat. 

W minioną sobotę do starachowickich policjantów wpłynęło zgłoszenie, dotyczące kradzieży roweru. 26-letni mieszkaniec Starachowic zgłosił, że w piątek wieczorem znany mu 25- latek, ukradł mu rower i dodatkowo groził, że użyje wobec niego gazu oraz go pobije. Starachowiccy mundurowi natychmiast zajęli się tą sprawą i już po kilku godzinach zatrzymali 25-latka. W jego mieszkaniu oprócz skradzionego roweru znaleźli biały proszek w aluminiowym opakowaniu. Wstępnie badanie zabezpieczonej substancji wykazało, że jest to amfetamina w ilości ponad 3 gramów. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie.   

W niedzielę Sąd Rejonowy w Starachowicach zastosował wobec 25-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Mężczyzna usłyszał 2 zarzuty dotyczące rozboju oraz posiadania środków odurzających. Mężczyzna może spędzić nawet do 18 lat w więzieniu, ponieważ popełnił to przestępstwo przed upływem 5 lat od odbycia kary pozbawienia wolności za poprzednie przestępstwo umyślne. 

Opr. PK 

Źródło: KPP w Starachowicach

Dodane: 01.07.20 | komentarze (2)

Komentarze użytkowników

ja | 2020-07-01 11:59:17 napisał(a):

Ja się pytam gdzie są rodzice tego 25-latka?
Raczej nie ma własnego mieszkania tylko mieszka u rodziców. Ojciec powinien zlać dupę pasem.

do ja | 2020-07-01 12:31:10 napisał(a):

25 letniemu chłopu? Dobre sobie.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie