40-letni starachowiczanin usłyszał zarzuty. Zobacz nagranie z momentu wypadku [VIDEO]

15163.nsmed

W sieci pojawiło się nagranie z momentu wypadku, do którego doszło w poniedziałek 13 września na jednej z ulic Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Starachowicach. 

Przypomnijmy, że trzech nietrzeźwych mężczyzn jechało osobową Skodą. Mieli od dwóch do ponad trzech promili. W poniedziałek nie było jeszcze wiadomo, kto kierował. Kierowca Skody najpierw uderzył w cztery zaparkowane na poboczu samochody, a następnie doprowadził do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym Nissanem.

W wyniku tego dwie osoby poszkodowane zostały zabrane wtedy do szpitala.

Na nagraniu, które zostało udostępnione w sieci, widać z jak dużą prędkością poruszała się Skoda. Zobacz NAGRANIE [kliknij].

- W trakcie postępowania policjanci ustalili kierowcę, któremu zatrzymane zostało prawo jazdy oraz usłyszał dwa zarzuty. 40-letniemu starachowiczaninowi zarzuca się, że prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości (art. 178) oraz zatajanie dowodów (art. 236). Pasażerami byli dwaj mieszkańcy Starachowic w wieku 33 lata i 16 lat. Ten starszy także usłyszał dwa zarzuty: zatajanie dowodów (art. 236) oraz utrudnianie postępowania (art. 239) - mówi w rozmowie z portalem Starachowice-Net.pl oficer prasowy mł. asp. Paweł Kusiak i dodaje, że finał sprawy będzie w sądzie. 

Zobacz ZDJĘCIA [kliknij] 

Dodane: 17.09.21 | Odsłony: 4369 | komentarze (3)

Komentarze użytkowników

Jonek brygadzista | 2021-09-17 14:09:35 napisał(a):

fajny chłopok dejta mu spokój same żeśta nie lepsze

Xyz | 2021-09-17 19:40:00 napisał(a):

Jonek brygadzista!! To baranie trzeba było tam stać jak jechali gdzie byłeś??

Powinien iść za to siedzieć! Straszny król szos.. Dzięki Bogu, że nikt nie stał pod zniszczonym autami bo miałby krew na rękach.. mam nadzieję ze słono za to zapłaci

Do Xyz | 2021-09-17 19:49:13 napisał(a):

Nie rozumiesz ironii. Taki rodzaj humoru. No i oczywiście masz racje typ jest do odstrzału i pasażerowie też zresztą, ale nje ba ny każdy to się wydaje że jest się nad człowiekiem.

Skomentuj!
Aby dodać komentarz należy potwierdzić akceptację regulaminu
portalu www.starachowice-net.pl, klikając w kwadrat.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
System rejestruje adresy IP. Nadużycia związane z treścią
komentarzy można zgłaszać na: kontakt@starachowice-net.pl
Ostatnie komentarze w serwisie