Jaki cel ma prezydent Marek Materek? - Pytają radne Rady Powiatu. W tle wypowiedzi niegospodarność i zgłoszenie do służb

12305.nsmed

- To co chce zrobić pan prezydent Materek, to co chce zrobić pan starosta Babicki i to co chce zrobić pan Jerzy Materek, to jest skandal - powiedziała dzisiaj 10 lutego br. na spotkaniu z dziennikarzami radna Rady Powiatu z klubu Prawa i Sprawiedliwości Agnieszka Kuś. Konferencja została zorganizowana przed budynkiem Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 przy ulicy Szkolnej w Starachowicach.

Radna Agnieszka Kuś przedstawiła dwa zestawy dokumentów, wycenę powiatowej nieruchomości czyli ZSZ nr 3 oraz gminnej nieruchomości, czyli po gimnazjum nr 3 przy ulicy Leśnej. Wycena budynku ZSZ nr 3 została wykonana w styczniu 2019 roku. Wycena gimnazjum nr 3 została wykonana w styczniu bieżącego roku. 

- Zespół Szkół Zawodowych nr 3 składa się z sali gimnastycznej, budynku przeznaczonego do zajęć dydaktycznych oraz z ogromnego terenu boisk - 23 tysiące metrów kwadratowych. Ten budynek został wyceniony na kwotę 4 miliony 645 tysięcy 200 złotych. Natomiast budynek [przy ul. Leśnej - przypis red], gdzie kosztorys został sporządzony przez firmę z Suchedniowa, został wyceniony na 6 milionów 237 tysięcy 858 złotych. To jest o dwa miliony więcej. Jeżeli chodzi o powierzchnię użytkową, to zarówno ten budynek, jak i budynek przy ulicy Leśnej, to jest ponad 3 tysiące metrów kwadratowych. Jeżeli chodzi o działkę, to działka przy ulicy Leśnej - to jest 2583 metry, natomiast działka przy zespole [ul. Szkolna - przypis red.], to jest 23 tysiące 790 metrów. Ta działka jest 10-krotnie większa od działki przy ulicy Leśnej. Różnica wartości tych działek jest 2 miliony złotych - mówiła radna Agnieszka Kuś, po czym zaapelowała do radnych Rady Miejskiej, żeby się zastanowili, jaki cel ma prezydent Marek Materek i czy to nie jest niegospodarność, jeżeli budynek który jest wart ponad 6 milionów chce oddać powiatowi, a w zamian chce budynek który jest tańszy o 2 miliony. - Uważam, że jest to niegospodarność - dodała radna Kuś i powiedziała, że apeluje również do radnych Rady Powiatu, aby przeanalizowali dokumenty.

Radna Kuś zwróciła uwagę także na zapis w dokumentach, który mówi, że miasto w pomieszczeniach szkoły po gimnazjum przy ulicy Leśnej na poziomie piwnicy będzie miało serwerownię. - Powiat dostaje budynek, powiedzmy większej wartości niż jest ten. Bez hali, bez boiska i jeszcze w środku będzie miał lokatora w postaci serwerowni. Rodzice i mieszkańcy wysyłają mi, jak pan Materek się do nich zwraca w związku z zamianą tych nieruchomości, gdzie napisał, że jeżeli nie będzie zgody na zamianę, to on i tak to sprzeda, wydzierżawi… Komu sprzeda budynek z lokatorem? Dlaczego chce budynek za 4 miliony 600, skoro ma budynek za ponad 6 milionów. To jest skandal i my do tego nie dopuścimy. I na pewno zgłosimy to do odpowiednich służ - mówiła radna Kuś.

Radna Danuta Krępa mówiła, że budynek ZSZ nr 3 przy ulicy Szkolnej dopasowany jest do potrzeb kształcenia zawodowego, a przeniesienie placówki na ulicę Leśną, zdaniem radnej będzie wiązało się z likwidacją tej szkoły. - Nie jest dobrym pomysłem przenoszenie tej szkoły do nowej lokalizacji. Nie ulegną poprawie warunki. To jest nieprawda. Nie będą lepsze warunki sportowe. Ja nie widzę żadnych rozsądnych argumentów, które by świadczyły za tym, że tą szkołę należy przenieść. Oponują przeciwko temu przeniesieniu i uczniowie i nauczyciele i rodzice obydwu tych szkół. Ten głos powinien być słyszalny przez władze powiatu. Nie jest to dobry interes dla powiatu, być może jest to dobry interes dla miasta - mówiła radna Danuta Krępa i zaapelowała do starosty Piotra Babickiego, aby zaprzestał działań, które zmierzają do przeniesienia ZSZ nr 3.

- Jesteśmy pełni obaw, jako radni czy nie będzie takiej sytuacji, że powiat będzie musiał dopłacać tą różnicę związaną z wyceną - dodała radna Kuś.  

Całość do obejrzenia na nagraniu z konferencji [kliknij]

Dodane: 10.02.20
Tagi:

Komentarze użytkowników

co za troska | 2020-02-10 13:47:18 napisał(a):

Im bliżej wyborów tym troska radnych PiS-u jest większa... A jak nieruchomości powiatowe stały i niszczały latami to było
super.To nie była niegospodarność.

Rzeczoznawca | 2020-02-10 13:52:33 napisał(a):

Przy zamianie nieruchomości między samorządami nie musi być zachowana ich równowartość. Ważniejsza jest celowość zamiany

Deweloper | 2020-02-10 13:54:52 napisał(a):

Ale parcie ma Materek, po prostu ogromne

pytanie do Materka | 2020-02-10 13:57:22 napisał(a):

Oczywiście ze nie musi tylko jaki z niego gospodarz jak oddaje majątek za ponad 6 mln., a chce majątek za ponad 4 mln. Gdzie tu jest interes dla Miasta . Może Materek odpowie na to pytanie. Jaki jest interes dla miasta????????

gość | 2020-02-10 14:15:45 napisał(a):

Czemu mają takie parcie żeby przenieść te szkołę?

działka | 2020-02-10 14:16:25 napisał(a):

to jest języczek u wagi.

troki od kaleson | 2020-02-10 14:21:17 napisał(a):

Panie Babicki a pan co na to ? Jak panu nie wstyd? Wielkie G... pan zrobił dla powiatu. Jeden wielki sukces sprzedaż na 3 raty budynku na Mrozowskiego za 1,7 mln. A drugi pozbycie się majątku powiatu z piękną działką. Pan to w ogóle kuma o co w tym wszystkim chodzi ?

gość | 2020-02-10 14:43:09 napisał(a):

Pis niech robi swoje. Zawsze będzie grupka krzykaczy. Ta szkoła to część tradycji tego miasta, podobnie jak licea.

Zaw | 2020-02-10 14:46:28 napisał(a):

A jaki on może mieć cel, przecież to jego ostatnia kadencja!

do co za troska | 2020-02-10 15:01:47 napisał(a):

A troski Posłanki Wojtyszek z PiS na moście w Michałowie z Panem Markiem Materkiem nie widziałeś ?

DO RADNYCH | 2020-02-10 15:03:34 napisał(a):

A co na to radni? Rączka pójdzie w góre ,,ZA PRZENIESIENIEM SZKOŁY"?

do rzeczoznawca | 2020-02-10 15:05:28 napisał(a):

No właśnie jaka jest celowość zamiany? O to jest pytanie? Kasa kasa kasa

Do gosc | 2020-02-10 15:17:12 napisał(a):

Nie krzykaczy tylko wazeliniarzy. Żeby krzyczeć trzeba mieć co, a te tylko lizdu*o umieją uprawiać. Ci ludzie kompletnie nią mają pojęcia co piszą, jeden nawet zaczął napitalac radne, żeby się zajęły kolejkami w wydziale komunikacyjnym :) w starostwie pod rządami Babickiego i teraz Sowuli. Dajcie spokój, kto tych d*i bierze na poważnie? Chyba tylko inne d*e

Absolwent ZSZ nr 3 | 2020-02-10 15:55:44 napisał(a):

Interes i celowość jest bardzo prosty. Jeśli państwo przeanalizujecie wszystkie decyzje które podejmował Wielce nam Panujący MM to sami Państwo zauważycie że uprawiana jest niegospodarność ubrana w białe rękawiczki i niebieski odświeżony garnitur, a co za tym idzie brak pieniędzy w kasie miasta. Obecnie, na siłę wymyślane są różnego rodzaju koncepcje - i te mądre i te głupie (niestety w 90% głupie)-po to tylko żeby trochę tej kasy było w budżecie gminy. Domniemywam że ten DURNY pomysł zapewne urodził się po tym jak znaleźli się potencjalni nabywcy tej nieruchomości na Szkolnej. Co do pytania dlaczego? Jaki jest cel skoro posiada MM nieruchomość o większej wartości a chce przejąć nieruchomość o mniejszej wartości itp. Odpowiedź jest prosta. LOKALIZACJA!!!!!!! Koniec kropka. Każdy kto siedzi w rynku nieruchomości i ma elementarną wiedzę, doskonale wie że zarabia się na lokalizacji a nie na murach. Ot cała zagadka rozwiązana. Będą wszystkim wmawiać że budynek na Szkolnej jest stary, wymaga remontu będą ściemniać i kupować ekspertyzy wygodne dla Nich- tak żeby przeciętny stypendysta ZUS -u (emeryt) uwierzył że to z troski o młodzież, dzieci i mieszkańców. Ja mam pytanie? Ile jeszcze muszą Materkowcy pokazać arogancji i buty, żebyście wszyscy zobaczyli że Oni prowadzą własny biznes kosztem mieszkańców? Najdroższe podatki w Trójmieście nad Kamienną, NEPOTYZM !!!!!!! - największy nad Kamienną, MZK - PORAŻKA!!! NIEGOSPODARNOŚĆ - NAJWIĘKSZA!!! Kwiatki, aparaty foto, samochody - a w głowie pustka. Panie Babicki!!!! Naprawdę Pan nie ma moralnego kręgosłupa typu godność, honor, własne zdanie tylko idzie Pan w parze z durnymi pomysłami Pana MM? NAPRAWDĘ????? Pan, Starachowiczanin i pozwala Pan na takie durnoty? Sprzedaje Pan się za pomysły które mogą skończyć się dla Pana zarzutami? Powinien Pan tak zadbać o rozwój tej szkoły żeby była najlepszą szkołą branżową w województwie. Żeby była wyróżniona przez Ministra Edukacji. Żeby była wymiana międzynarodowa młodzieży z sektorów produkcyjnych. Żeby w końcu szkoła posiadała statut szkoły branżowej XXI wieku. Jak Panu nie wstyd?

arti | 2020-02-10 16:10:10 napisał(a):

odnośnie akcji pisu odpowiem tak jeśli złodziej złodzieja poucza to będzie uczciwie? a tak naprawdę i głosowanie na dwie ręce bezkarne i wyprzedaż bezkarna słowem bezmózgowie na całego, niestety przykro to mówić bezprawie w państwie polskim panuje

do absolwenta ZSZ nr 3 | 2020-02-10 16:23:21 napisał(a):

Jak na absolwenta to byków gramatycznych w tekście bez liku. Musi być , ze to nadęty PiS-owiec, który nie dorwał się do koryta i stąd taki płacz.Wygrywaj chłopie wybory i wtedy sprawuj rządy. A jak nie potrafisz , nie pchaj sie na afisz...

Katoliczka | 2020-02-10 16:55:42 napisał(a):

Przykro tym paniom, że PiS nie ma władzy ani w mieście ani w powiecie. Szukają więc pretekstów żeby dokopać i mącić.Jad im się tylko z ust sączy aż nie przystoi katoliczkom. Dobrze byłoby, żeby zachowały umiar i brały przykład z Pani Agaty.

Xxx | 2020-02-10 17:07:03 napisał(a):

Kobiety w pełnej gotowości do walki z MM. Jedna to nawet już chyba w moro !

Ala | 2020-02-10 17:20:44 napisał(a):

Pani Agato nie idź ta drogą.
Paniom z PIS bardzo dziękuję że ktoś ma odwagę i staje w obronie uczniów i szkoły oraz naszego mienia.
Oczywiscie że jest kupiec na ten teren. To każdy to widzi.

Do Katoliczki | 2020-02-10 17:35:05 napisał(a):

Lidziu chyba kpisz sobie. Agatka jest najgorszym przykładem do naśladowania. Dzięki rekomendacji posła Lipca została wojewoda a później na niego jechała . To jest wstyd ze osoba która chodzi do kościoła tak się zachowała.

wspomnienie | 2020-02-10 17:48:17 napisał(a):

Pani Krępa będąc przy władzy jako starosta
nie zrobiła nic w tej sprawie.Szkoła na szkolnej jak była w ruinie tak nadal jest. Teraz podnosi krzyk że ktoś inny chce coś zrobić. To jest tzw. przebudzenie z ręką w nocniku panie radne z PiS-u ...

Do wspomnienie | 2020-02-10 18:01:09 napisał(a):

A co takiego zrobił Babicki dla tej szkoły ? NIC .

Do radnych | 2020-02-10 18:07:40 napisał(a):

Kobity dajta se spokój . A niech ich przenoszą , likwidują i sprzedają. Po co się wysilać jeżeli inni mają to gdzieś. Głosowali na Materka to teraz mają. I autobusy mają i super rozkłady jazdy.Przecież jeździcie samochodami a wasze dzieci nie chodzą do tej szkoły. Szkoda czasu i zdrowia

Nazwisko | 2020-02-10 18:55:07 napisał(a):

Kiedyś nazwisko Babicki w Starachowicach to miało znaczenie. Dziś oceniane przez pryzmat starosty i jego poczynań to pożal się Panie ...

@wspomnienie | 2020-02-10 19:00:35 napisał(a):

Za jej rządów zrobiono boisko, ogrodzenie z piłkochwytami. Do tego planowana była modernizacja hali za kilka milionów. Sporo zrobiła.

Katoliczka | 2020-02-10 19:18:49 napisał(a):

Lidzią wprawdzie nie jestem , ale odpowiem,bo inne mam zdanie na ten temat.Czy pani Agata posła krytykowała- tego nie wiem.Jesli tak,to pewnie miała ku temu ważne powody - zresztą jak zdecydowana większość mieszkańców naszego miasta.Wyniki wyborów w Starachowicach mówią same za siebie. Teraz mamy aktywną posłankę i pozytywne efekty dla miasta już widać.

Robert | 2020-02-10 19:49:33 napisał(a):

Manipulacje obrzucanie błotem innych to cecha rozpoznawcza lipcowego środowiska. To nie wy jesteście PiS ! jesteście omyłkowo tak nazwani. PiS daje a wy niszczycie. Pani jako Starościna usunęła pozyskane środki unijne na termomodernizację tej szkoły. Kiedy to się skończy! Ta wasza wewnętrzna wojna pokazuje kto faktycznie prowadzi politykę PiS i pomaga a kto knuje i manipuluje przegrywa lokalne wybory itd . Proponuję wnuki bawić a nie polityczkę uprawiać kosztem rodziców i dzieci. Już raz próbowaliście ugrać na PAKS. Dobrze że w Starachowicach są rozsądni ludzie. Strajk przed urzędem Starostwa czy Urzędu Miasta jest wskazany i jedyną formą protestu. Ale na związki zawodowe nauczycieli nie macie co liczyć -przewodniczący startowali z list KW Materka. Tylko my rodzice możemy okiełznać te dzikie zapędy przenosin i sprzedaży bez polityków!

Do Robert | 2020-02-10 20:27:02 napisał(a):

Marek nakrm rybki jak ci się nudzi. Twój czas przemija i trzeba się z tym pogodzić.Wstyd urzędnikowi tak się zachowywać

Nauczyciel | 2020-02-10 21:31:10 napisał(a):

Szczuje na swojej stronie nadal.Ewidentnie wrzucając jakieś niby informacje,ma na celu spowodowanie ataku na swoich przeciwników,wierząc,że jego wielbiciele,wykonają robotę.Cieszy się jak dziecko z chamskich komentarzy,daje pozwolenie na obrażanie.Zupełny brak jako takiego wychowania.Wstyd.

Do Nauczyciel | 2020-02-10 21:41:20 napisał(a):

Kto miał go wychować? Przecież widać co to za rodzinka

Tomek | 2020-02-10 21:47:59 napisał(a):

Ewidentnie szczuje na fb.Nerwy puszczają.ha..ha..

Pol | 2020-02-10 22:09:35 napisał(a):

Potwierdzam w Starachowicach są rozsądni obywatele. Robert nie gorączkuj się na wszystko przyjdzie odpowiedni czas.

Jak? | 2020-02-10 22:20:09 napisał(a):

Jak to nazwać inaczej,Tomku?To jest szczucie.Zbieram te kwity od lat,wykorzystam je kiedyś.Z wielką ulgą opowiem o kłamstwach,manipulacjach ,podłościach,niszczeniu ludzi.

arti | 2020-02-10 22:23:50 napisał(a):

w zasadzie uczciwym jest ten, który postępuje uczciwie, jeśli ktoś głosuje na dwie ręce dla mnie jest przestępcą nawet gdy posłuszny prorok umorzy sprawę to faktu nie da się zmienić. słowem nic więcej od tych pań nie oczekuję

Obserwator | 2020-02-10 22:28:27 napisał(a):

A ja oczekuje,że tem facebookowy włodarz weźmie się za robotę.Bo podatnicy nie płacą za codzienną autoprezentacje prezydenta.Do roboty!!!

do arti | 2020-02-10 22:32:41 napisał(a):

Przecież to pani z komitetu Marka Materka głosowała na dwie ręce .

Szczujnia | 2020-02-10 22:35:07 napisał(a):

NA fb pan i władca rzuca gnata a psy szczekają. To jest bardzo żałosny człowiek

Do Robert | 2020-02-11 06:54:50 napisał(a):

Nie siej dzikiej propagandy, rodzice sami guzik mogą, co pokazały zeszłoroczne działania. Jedyne co może pomóc tej szkole to interwencja właśnie przeciwników Materka, nad którymi on nie ma żadnej kontroli. Przecież sam napisał do jednej z organizatorek strajku rodziców że jej kilkukrotnie załatwił pracę. A jaki ma wpływ na twarda opozycję? Żaden bo dla nich jest zwykłym '' ''

Żeby | 2020-02-11 07:49:22 napisał(a):

Coś zrealizować trzeba coś sprzedać, ta droga prowadzi do nikąd.

Odwaga | 2020-02-11 08:04:38 napisał(a):

Przynajmniej kobitki mówią głośno o tym, o czym tak naprawdę mówią ludzie po cichu na mieście. Nie są uzależnione od Pana i władcy prezydenta.Zobaczcie jak się zachowują radni z Jego Komitetu.Ani me ani be.

Komet | 2020-02-11 09:30:58 napisał(a):

<zgłoszono do usunięcia>

Apel | 2020-02-11 09:48:00 napisał(a):

Drodzy Starachowiczanie, kochajcie swojego prezydenta mądrą miłością!!! Te wasze kadzenia, oklaski, przytakiwania zabiły w nim całkowicie instynkt samozachowawczy i zdolność trzeźwej oceny własnych działań. Stał się grubym, niegrzecznym chłopcem, którego największą pasją jest nadepnąć na odcisk jak największej liczbie podatników go utrzymujących. I odetnijcie mu inetrnety, bo idzie na całkowite zatracenie. Radzi wam to trzeźwo myślący mieszkaniec tego zmanipulowanego miasteczka.

Yanusz | 2020-02-11 10:24:45 napisał(a):

PMM zakończy rządy w Starachowicach i odejdzie. Mieszkańcy już niedługo odczują, jak wzrosły w 2020 roku podatki od nieruchomości i to jest przedsmak tego co nas czeka. Upadłość lub ucieczka biznesu ze Starachowic i utrata miejsc pracy. Wtedy znów trzeba będzie podnieść podatki, bo ilość płacących spadnie, ale kto by sobie tym głowę zawracał. PMM żyje w swoim wirtualnym świecie i jest mu z tym dobrze. Mieszkańcy mają całkiem inne potrzeby niż PMM, a te nie są realizowane. Sprawa obwodnicy odsunęła się o kolejne lata, a o wiadukcie nastała złowieszcza cisza. Ciekawe czy zadłużone miasto sprosta, gdy na ten wiadukt będzie wymagany choćby 20 % wkład własny. To są grube miliony i to w sytuacji, gdy wyprzedajemy cały miejski majątek, a długi nie pozwolą na zaciągnięcie kredytu. Już niedługo obudzimy się z przysłowiową ręką w nocniku, czego bardzo nie życzę nam mieszkańcom Starachowic.

Er do apel | 2020-02-11 10:42:24 napisał(a):

Masz dużo racji. Nie zapominaj, że to działa w obie strony. Myślę, że problemem głównym jest jednak Jego niedojrzałość i brak tożsamości. Wirtualny świat jaki sobie stworzył przecież nie istnieje, chyba nie jest tego świadomy. Ale też udział w jego tragikomedii mają stare dobrze umocowane siły dawnego systemu np PSL- u ( Powiat), Jarubas i inni. Pogrobowcy starych i obecnych służb.Ich interesy kwitną. M - wi krzywdy materialnej nie dadzą zrobić, tak jak On im. Wiele krzywdy wyrządził, więc jest w Nim i wyziera pierwotne zło. Tak to widzę. Smutne.

Maska opada | 2020-02-11 11:07:15 napisał(a):

Odnoszę podobne wrażenia jak powyżej.Kłamstwo ma krótkie nogi.A co do szczucia, to zobaczcie ostatni post na fejsie pana Materka, prezydenta tego miasta. Jeden z użytkowników fb, skomentował go w sposób wulgarny. W mojej opinii prezydent powinien usunąć go.Ale On tak nie zrobi.Na Jego fejsie nie można nic napisać negatywnego, bo Cię zablokuje, albo usunie post. Tymczasem na inne osoby można pluć, za przyzwoleniem prezydenta. Tak robi poważna osoba, włodarz miasta???

Niedorostek | 2020-02-11 11:16:08 napisał(a):

Materek jest jedynym prezydentem w Polsce, który z fb zrobił taki syf. Świadczy to tylko o nim, ale gość nie pojmuje ze w oczach poważnych ludzi staje się coraz bardziej śmieszny i żałosny.

do Maska opada | 2020-02-11 12:04:02 napisał(a):

Materek jest bardzo maluczkim człowiekiem. Dla mnie jest nikim. Zero szacunku do tego człowieka. Zobaczył swoje zdjęcie na profilu rodziców i kazał im usunąć. A dlaczego bo nie było na jego twarzy tego głupiego uśmiechu ? Jakim trzeba być płytkim prowokować swoich fanów do " jazdy " na inne osoby i mieć z tego radość.DNO

Do maska opada | 2020-02-11 12:12:08 napisał(a):

Czytalem -niejaki ERNEST się zaprezentował.On bidny nawet nie wie,jaką k,,recia robotę robi swojemu panu.Pan też nie jest błyskotliwy albo udaje(tym gorzej dla niego).Celowo przecież wrzuca na stronę pewne informacje,aby wywołać ataki swojej chamskiej armii.Zapytam:komu lub czemu ma służyć ta strona,szczególnie w godzinach urzędowania?!!

mp | 2020-02-11 12:19:33 napisał(a):

Na pewno nie mieszkańcom, bo jak człowiek chce się umówić w urzędzie, to jest problem.

FANI | 2020-02-11 12:19:41 napisał(a):

Proponuje wejść na profil tych ujadających osób. Co oni sobą reprezentują? To co ich guru. Jeżeli guru czerpie z nich siłe do funkcjonowania bo go pochwalą to jest bardzo żałosny. Ale cóż tak mają osoby zakompleksione

No tak | 2020-02-11 12:22:10 napisał(a):

Za to już udał się do ministerstwa...do Ostrowca...w ważnych sprawach...

Er | 2020-02-11 12:27:06 napisał(a):

Świadomość raz obudzona nigdy nie zaśpi. Nie zapominajcie, że fundamentem Jego wyczynów są też wybrani niestety lub ,,adoptowani,, Łotrzykowie, których tusze i fortunny puchną pochłaniając naszą krwawiące

Do Fan | 2020-02-11 12:27:15 napisał(a):

Od dawna powtarzam ze M stal się przedstawicielem idiotow. Niedowartościowanych, lub oczekujących. Niedowartościowani to często patologia miejska, z którą nikt normalny nie gada. Oczekujący to cwaniaczki, które myślą że robienie za czopek przyniesie im korzyści. Są jeszcze mieszkańcy spoza miasta, ale tych rozumiem, bo pojęcia nie mają co się dzieje, a nikt nie wyobraża sobie zeby prezydent tak kłamał. Kolesi i rodziny pomijam, bo zależności etatowych nie trzeba tłumaczyć.

Slonce Starachowic | 2020-02-11 21:46:03 napisał(a):

Tys jest nieomylny, dzielny, pulchniutki... wiesz co dla mieszkancow najlepsze... zycze Ci zeby Twoje dzieci chodzily do podstawowki a w bramie witali ich koledzy z zawodowki ;-) ale to jest madry wybor...!!

Radny | 2020-02-12 20:00:55 napisał(a):

Kto jest radnym z okregu wyborczego, w którym znajduje się szkoła podstawowa nr 11?

gość | 2020-02-12 20:27:25 napisał(a):

Ta kadencja RM i prezydenta jest jak żart...Pytanie jak się ta zabawa skończy.

do Radny | 2020-02-12 20:27:54 napisał(a):

Na pewno Radny Rady Miejskiej Pan Marek Kamiński – kukła prezydenta Materka z którym się lansują na tle efektów cudzej pracy na fotkach na naszym Szlakowisku.

gość | 2020-02-12 20:43:32 napisał(a):

Też myślałem kiedyś,że niektórzy są bardziej jajeczni.Najtwardszych zawodników w TST to nawet nie zauważysz a robią swoje.

Radni | 2020-02-12 21:35:19 napisał(a):

Bronisław Paluch, Marek Kamiński, Marcin Sowula, Jadwiga Piątek to radni z okręgu wyborczego ul. Leśnej. Jeżeli zagłosują za użyczeniem budynku dla szkoły ZSZ nr3, to nie zapomnijcie drodzy wyborcy przypomnieć im o tym w czasie kolejnych wyborów.

gość | 2020-02-12 21:48:37 napisał(a):

Nie, nie zapomnijcie,tylko spowodujcie,że nie będą radnymi.

Mieszkaniec | 2020-02-12 22:02:01 napisał(a):

Zapomniałeś o Dariuszu Lipcu

Skomentuj!


Ostatnie komentarze w serwisie