Juventa-Perfopol Starachowice vs Przebój Wolbrom 3:0

2102.nsmed

Mecz rozegrany na starachowickiej murawie piłkarze Juventy-Perfopol zapamiętają, jako bardzo udany. Już pierwsze minuty zapowiadały, że Juventa będzie wiodła na boisku prym.
Pierwszą okazję do strzelenia gola miał Kopeć, którego strzał został obroniony, jednak nic straconego, bo po dobitce Anduły bramkarz musiał wyciągać piłkę z siatki.

Kolejna bramka padła niedługo później. W polu karnym faulowano Dreja, a Tobiszewski wykonywał podyktowany rzut, czym podniósł wynik na 2:0
Następną godną uwagi akcję przeprowadził zespół Przeboju, ale Wróblewski skutecznie interweniował.

Jeszcze przed zakończeniem pierwszej połowy spotkania Kidoń wykorzystując zamieszanie przy bramce o kolejnego gola podwyższył wynik dla Juventy.

Kibice Juventy w tym spotkaniu także mieli swoje „5 minut”, ponieważ w przerwie rozlosowano szalik w barwach klubu, 5 wejściówek na kolejne spotkanie oraz pięć talonów na darmową kiełbaskę w dniu meczu.

Druga połowa meczu nie przyniosła już żadnej z bramki, jednak trzeba pochwalić postawę przyjezdnych, którzy do ostatnich minut próbowali strzelić honorową bramkę.

3:0 dla Juventy-Perfopol, to na pewno satysfakcjonujący wynik. Kolejny mecz rozegrany zostanie także na stadionie przy ul Szkolnej, 10 października, w niedzielę o godzinie 15:00. Juventa-Perfopol Starachowice podejmie Nidę Pińczów.

Dodane: 20.09.10 | Odsłony: 526