Sokół Jachimowice vs Miejski Klub Sportowy STAR Starachowice 0:3

2132.th

Wczoraj MKS Star Starachowice rozegrał mecz na wyjeździe z drużyną Sokola Jachimowice.

STAR w składzie: Myszka- Pocheć, Maliszewski, Chodniewicz, Michalczyk, Kwiecień, Mikos, Jezulin, Ochocki, Markowski, Zięba

1' Rozpoczyna drużyna Gospodarzy

2' Walka w środku pola

3' Pewna interwencja w obronie Arkadiusza Maliszewskiego

4' Faul w narożniku, rzut wolny dla drużyny gości

5' Sytuacja wyjaśniona przez wybicie piłki (Chodniewicz) i kontra drużyny STARu (niewykorzystana)

7' Bliski zdobycia bramki Radomir Zięba, w konsekwencji dostaje żółtą kartkę

10' Wstrzelenie piłki w pole karne przez Ochockiego zblokowane przez obrońcę gospodarzy

13' Rzut rożny dla drużyny gospodarzy

15' Faul na Konradzie Kwietniu dośrodkowuje Chodniewicz, wyjaśnia bramkarz

16' akcja środkiem prowadzona przez drużynę gospodarzy, wyjaśnia Myszka

20' Żółta kartka dla drużyny gospodarzy po faulu na Łukaszu Ochockim

23' Groźny strzał na bramkę Myszki 5 metrów jednak piłka przechodzi nad poprzeczką

24' Faul na Jezulinie jednak niewykorzystane dośrodkowanie

26' Faul na Chodniewiczu, strzał Jezulina, spokojna interwencja bramkarza

28' Rzut rożny dla STARu, strzał Jezulina minimalnie nad bramką

29' Jezulin dogrywa piłkę w pole karne, jednak ta pada łupem bramkarza

31' strzał z dystansu Kwietnia, jednak piłka daleko od bramki

34' strzał zawodnika Sokoła, jednak bardzo niecelny

37' groźna akcja gospodarzy, sędzia nie dostrzegł ewidentnego spalonego, napastnik wyszedł sam na sam z Myszką jednak niecelnie uderzył, piłkę jeszcze wybił Michalczyk i rzut rożny dla Sokoła

42' rzut rożna dla drużyny gości, dośrodkowanie Jezulina i bramkę po strzale głową zdobywa POCHEĆ RADOSŁAW, Sokół - STAR 0-1

45' ładna akcja STARu, strzał Markowskieko obok bramki

45' sędzia przedłuża pierwszą połowę o 3 minuty

45+2' strzał ze środka boiska i błąd bramkarza STARu ale na szczęście piłka opuszcza boisko, róg dla gospodarzy

45+3' strzał Jezulina z rzutu wolnego i bramkarz końcówkami palców na rzut rożny

45+3' kolejny korner dla gości

45+4' główny arbiter kończy pierwszą część spotkania, która zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem Naszej drużyn, a bramkę po pięknym dośrodkowaniu Mateusza Jezulina zdobył Radosław Pocheć.

Sokół Jachimowice - STAR Starachowice 0-1

49' Piękna akcja dwójki Jezulin, Zięba i strzał tego pierwszego jednak bramkarz sparował piłkę na rzut rożny

55' strzał Zięby w boczną siatkę

59' żółta kartka dla zawodnika STARu, Artura Mikosa za taktyczny faul, który widział tylko sędzia

63' faul Pochecia na 20 metrów przed Starachowicką bramką

64' groźny strzał zawodnika gości, jednak piłka przechodzi obok bramki Myszki

67' kolejny faul 20 metrów przed bramką strzeżoną przez Arkadiusza Myszkę, jenak strzał w środek bramki pewnie chwyta golkiper ze Starachowic

68' ładna akcja Jezulina i w ostatniej chwili obrońcy ratują się wybiciem piłki

70' strzał Mikosa z rzutu wolnego przechodzi metro od bramki

72' świetne podanie Konrada Kwietnia do wychodzącego na czystą pozycję Zięby i ten mając przed sobą tylko bramkarza, technicznym strzałem podwyższa na 0-2

74' w zamieszaniu pod bramkowym bardzo przytomnie zachował się Zięba i Radek strzelił swoją drugą bramkę, podwyższając na 0-3

77' Pierwsza zmiana w Naszych szeregach, strzelca dwóch bramek Radomira Ziębę zmienił Kot Piotr

78' druga zmiana w STARze, w miejsce Artura Mikosa wszedł młodziutki Kosztowniak Patryk

79' znów zmiana, w miejsce Michalczyka wszedł Klepacz

84' ostatnia zmiana w Naszych szeregach, na boisku pojawił się debiutujący Rafał Gębura, który zastąpił Ochockiego Łukasza

88' dobry strzał z 16 metrów oddał Kot, piłka minimalnie minęła bramkę

90' Sędzia kończy mecz, w którym STAR pewnie pokonał na wyjeździe Sokoła Jachimowice 0-3

Autor: ArtTST

Dodane: 27.09.10 | Odsłony: 572