Staroes 2011 – runda III Starachowice

3474.nsmed

Automobilklub Kielecki Oddział w Starachowicach zorganizował w niedzielę 2 października w Starachowicach zawody w sporcie samochodowym pn. STAROES III runda. Był to wyścig uliczny na trasie około 1400m.

Konkurs składał się z trzech przejazdów trasy, z czego dwa lepsze wyniki uwzględniono do klasyfikacji końcowej. Wystartowało 22 zawodników, podzielonych na trzy klasy. Ukończyło zawody i sklasyfikowanych zostało 18 zawodników. Uczestnikami zawodów byli zawodnicy z Kielc, Morawicy, Jędrzejowa, Skarżyska, Buska, Ostrowca, powiatu Starachowice i Starachowic.

3. Wójcikowski Rafał - Starachowice

Nad sprawnym przebiegiem imprezy czuwała grupa sędziów PZM ze Starachowic i Kielc pod kierunkiem dyrektora imprezy Romana Jabłczyńskiego i przewodniczącego ZSS Zbigniewa Molendy
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary wręczone przez Prezesa Romana Jabłczyńskiego oraz nagrody ufundowane przez firmy NET-CAR,TOMI , audioCar, nagrodę specjalną za najlepszy czas przejazdu ufundowaną przez firmę Stemar zdobył Maciej Piwnik oraz rozlosowano trzy nagrody wśród wszystkich zawodników jedna z nich przypadła jedynej kobiecie startującej w zawodach Iwonie Kaniewskiej Starachowice.

Organizatorzy dziękują firmom: „Net-Car”, „PER–EKO”, „TOMI”, „audioCar”, „ Hotel Europa”, „Perfopol”, „Stemar” za pomoc przy organizacji imprezy.